Hírek

Egymás elleni döntetlennel jutott tovább Anglia és Szlovénia
2024. Június 26. 07:44, szerda | Sport

A mieinket azonban nehéz helyzetbe hozta ez az eredmény.

Óriási küzdelemben, az utolsó utáni pillanatban lőtt góllal nyert a magyar válogatott
2024. Június 24. 07:15, hétfő | Sport

A magyar labdarúgó-válogatott Csoboth Kevin 101. percben szerzett góljával 1-0-ra legyőzte Skóciát vasárnap a németországi Európa-bajnokság utolsó fordulós csoportmérkőzésén Stuttgartban.

A skótok is győzni szeretnének ma
2024. Június 23. 09:13, vasárnap | Sport

Steve Clarke: csak a három pont megszerzésére figyelünk

Ukrán fordítás és győzelem a szlovákok ellen
2024. Június 22. 09:48, szombat | Sport

Az ukrán válogatott hátrányból fordítva 2-1-re legyőzte a szlovákokat a németországi labdarúgó Európa-bajnokság E csoportjának második fordulójában, pénteken.

EURO-2024 - Győzelemmel kezdtek a címvédő olaszok
2024. Június 16. 10:31, vasárnap | Sport

A címvédő olasz labdarúgó-válogatott 2-1-re legyőzte az albán csapatot szombaton a Németországban zajló Európa-bajnokság B csoportjának nyitófordulójában, Dortmundban.

Holnap kezdődik a foci EB!
2024. Június 13. 09:12, csütörtök | Sport

Pénteken 21 órakor a skót és a házigazda német válogatott mérkőzésével megkezdődik a 17. labdarúgó Európa-bajnokság, amelyen ismét - sorozatban harmadszor - szerepelhet a magyar együttes.

Tizenegy konzul segíti a magyar szurkolókat az Európa-bajnokság meccsein Kölnben és Stuttgartban
2024. Június 11. 07:34, kedd | Sport

Tizenegy konzul segíti a helyszínen a magyar szurkolókat az Európa-bajnokság mérközésein Kölnben és Stuttgartban is - közölte Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter közösségi oldalán kedden.

Ír-magyar - Dublinban szakadt meg a veretlenségi sorozat
2024. Június 05. 06:49, szerda | Sport

z Európa-bajnokság jövő heti rajtjára készülő magyar labdarúgó-válogatott hosszabbításban kapott góllal 2-1-es vereséget szenvedett az ír csapat vendégeként a Dublinban rendezett keddi barátságos mérkőzésen.

Kiütötte az Ajka Kristályt a Perutz
2024. Május 25. 08:00, szombat | Helyi

A pápai csapat a szezon utolsó idegenbeli mérkőzését Ajkán játszotta, ahol a házigazdákat magabiztosan, 6-1 arányban győzte le.

Orbán Viktor: múlt nélkül nincs jövője a magyar futballnak
2024. Május 22. 07:36, szerda | Belföld

Múlt nélkül nincs jövője a magyar futballnak - jelentette ki a miniszterelnök kedden Felcsúton Zsohár Melinda és Oláh János Szerelemfoci című, a felcsúti labdarúgás százéves történetét összefoglaló könyvének bemutatóján.

Meglepetésre kikapott Miskolcon a Fradi
2024. Május 12. 08:57, vasárnap | Sport

A Diósgyőr 2-0-ra legyőzte otthon a bajnok Ferencvárost a labdarúgó OTP Bank Liga 32. fordulójában.