Hírek
2019. Február 25. 07:25, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
A kormányt kérdezhetik a képviselők

A kormány tagjaihoz címzett kérdésekkel és azonnali kérdésekkel ér véget hétfőn az Országgyűlés idei első ülése.
A parlament február 18-án kezdte meg tavaszi ülésszakát. A nyitónapról valamennyi ellenzéki frakció kivonult, így kizárólag kormánypárti képviselők interpelláltak, illetve tettek fel kérdéseket.
A Ház az első három ülésnapon egyebek mellett elfogadta az igazságszolgáltatási szervek 2017-es beszámolóit, valamint tárgyalni kezdett a vagyonkezelő alapítványok létrehozásának lehetőségéről.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 07. 07:34, hétfő | Belföld
A hét közepéig maradnak a fagyos hajnalok, majd visszatér a tavaszias idő
A hét közepéig maradnak a fagyos hajnalok az ország egy részén, majd a hét második felében erősödik a nappali felmelegedés és a hét végén ismét 20 Celsius-fok közelében várhatók a maximumok.
2025. Április 07. 07:29, hétfő | Belföld
Időközi: Nagy arányú ellenzéki győzelem Mosonmagyaróváron
A szavazatok 78 százalékát szerezte meg a tavaly megválasztott polgármester által támogatott jelölt.
2025. Április 07. 07:00, hétfő | Belföld
Két tiszai településen a Fidesz jelöltje diadalmaskodott
Tiszakécskén és Tiszafüreden is a nagyobbik kormánypárt jelöltje nyerte az időközi önkormányzati választást. Mindkét településen egy haláleset miatt kellett kiírni a szavazást.
2025. Április 06. 08:15, vasárnap | Belföld
ORFK: a magyar-osztrák határon szombattól egyes határátkelőhelyeken szünetel a határforgalom
Szombat 0 órától szünetel a határforgalom egyes határátkelőhelyeken a magyar-osztrák határon, a működő határátkelőhelyeken hosszabb várakozási időre lehet számítani