Hírek
2021. Június 30. 15:08, szerda |
Kék hírek
Forrás: infovárosok/police.hu
Kölcsönkért rollert akart eladni

Az óbudai nyomozók gyanúsítottként hallgatták ki a 22 éves férfit.
Sikkasztás kísérletének gyanúja miatt indult eljárás a budapesti M. Martin ellen, aki 2021. június 26-án egy balatonfüredi kölcsönzőből próbakörre elkért egy elektromos rollert, amit nem vitt vissza, és a tulajdonos telefonhívásaira sem reagált – közölte a rendőrség.
A sértett egy internetes közösségi oldalon szembesült azzal, hogy a férfi eladásra kínálta a lopott kétkerekűt, melyet a fővárosban, egy III. kerületi benzinkúton akart átadni a vásárlónak. A Budapesti Rendőr-főkapitányság III. Kerületi Rendőrkapitányságának járőrei 2021. június 27-én kora délután a benzinkúton elfogták a 22 éves férfit, akinél az eladásra szánt elektromos rollert is megtalálták. M. Martint gyanúsítottként hallgatták ki, kihallgatásán beismerő vallomást tett.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 20. 09:16, vasárnap | Kék hírek
Felszámoltak egy drogkereskedő-hálózatot Veszprém vármegyében - Videó
Felszámoltak egy drogkereskedő-hálózatot Veszprém vármegyében, a rendőrök hat embert vettek őrizetbe - közölte a vármegyei rendőr-főkapitányság vasárnap a rendőrség honlapján.
2025. Április 18. 09:52, péntek | Kék hírek
Elhunyt Varga Ákos motorversenyző
Közlekedési balesetben elhunyt Varga Ákos, az első magyar motorversenyző, aki teljesítette a Dakar-ralit.
2025. Április 08. 07:52, kedd | Kék hírek
Életfogytiglanra ítélték a Katzenbach-ügy vádlottjait
Életfogytig tartó szabadságvesztésre ítélte első fokon a Fővárosi Törvényszék hétfőn a Katzenbach-ügy három vádlottját, akik a vád szerint 2009-ben meggyilkolták Katzenbach Imre egykori futballistát.