Hírek
2019. November 25. 05:00, hétfő |
Külföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Meghalt egy orosz utasszállító másodpilótája, aki repülés közben lett rosszul

Repülés közben rosszul lett, majd a kényszerleszállás közben meghalt vasárnap az Aeroflot orosz légitársaság SU1546-os járatának másodpilótája.
A Moszkvából Anapába tartó gép a másodpilóta szívrohama miatt Rosztov-na-Donuban ért földet, de a 49 éves férfi hírügynökségi jelentések szerint leszállás közben életét vesztette. Az Aeroflot az közölte, hogy a mentőorvosok már nem tudtak rajta segíteni.
A reggeli kényszerleszállást követően az utasszállító folytatta útját a Fekete-tenger partján fekvő Anapa felé.
Az ügyben az orosz Nyomozó Bizottság (SZK) vizsgálatot indított.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 07. 07:36, hétfő | Külföld
Orosz tisztségviselő: újabb kapcsolatfelvételek várhatók Moszkva és Washington között
2025. Április 07. 07:32, hétfő | Külföld
A kolozsvári ügyészség szerint nem volt etnikai indíttatású a kolozsvári magyar fiatal elleni támadás
Nem volt etnikai indíttatású a 19 éves kolozsvári magyar fiatal elleni támadás, ugyanakkor támadóját 60 napra bűnügyi felügyelet alá helyezték
2025. Április 06. 08:08, vasárnap | Külföld
Donald Trump \"gazdasági forradalomnak\" nevezte a héten bejelentett új amerikai vámrendszert
Donald Trump elnök \"gazdasági forradalomnak\" nevezte a héten bejelentett új amerikai vámrendszert szombaton.
2025. Április 05. 07:54, szombat | Külföld
Donald Trump meghosszabbította a TikTok amerikai működését a tulajdoni szerkezet átalakításáról szóló megállapodás érdekében
Donald Trump meghosszabbította a TikTok kínai tulajdonú videómegosztó amerikai működését annak érdekében, hogy véglegesítsék a tulajdoni szerkezet átalakításáról szóló megállapodást.