Városlista
2025. április 17, csütörtök - Rudolf

Hírek

2017. Július 03. 07:15, hétfő | Belföld
Forrás: mti

Tűz volt egy családi házban Érden, egy idős nő elhunyt

Tűz volt egy családi házban Érden, egy idős nő elhunyt

Tűz ütött ki egy érdi családi ház egyik helyiségében, a tűzoltók egy elhunyt idős asszonyt találtak a szobában - közölte Csámpai Attila, a Pest Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője hétfőn az MTI-vel.

Mint elmondta, Érden a Fehérvári úton egy 120 négyzetméteres családi ház egyik helyiségében keletkezett egy kisebb tűz, amely nem terjedt tovább, és amelyet sikerült a helyszínre kivonuló tűzoltóknak eloltaniuk.

A szobában, ahol a berendezési tárgyak égtek, egy idős asszonyt találtak holtan.

A katasztrófavédelmi igazgatóság vizsgálja a tűz keletkezésének okát és körülményeit - tette hozzá a szóvivő.

Címkék: érd, elhunyt, háztűz, tűz

Ezek érdekelhetnek még

2025. Április 17. 07:40, csütörtök | Belföld

Mávinform: húsvétkor többletkapacitással működik a MÁV-csoport

A húsvéti ünnepek alatt jármű többletkapacitással működnek a MÁV-csoport szolgáltatásai mindenhol ahol szükséges - tájékoztatta a Mávinform szerdán az MTI-t.

2025. Április 17. 07:36, csütörtök | Belföld

Magyarországon vizsgálódik a LIBE küldöttség

Az uniós értékek helyzetével kapcsolatos témákat vizsgált az Európai Parlament Állampolgári Jogi, Bel- és Igazságügyi Bizottsága (LIBE) öttagú küldöttsége három napon át Budapesten.

2025. Április 16. 07:32, szerda | Belföld

Átadták az M44-es gyorsforgalmi út M5-ös autópálya és Szentkirály közötti szakaszát

Átadták az M44-es gyorsforgalmi útnak az M5-ös autópályát és Szentkirályt összekötő több mint 30 kilométer hosszú új szakaszát, amelynek köszönhetően Kecskeméttől immár Békéscsabáig kétszer kétsávon közlekedhetnek az autósok